The Mentalist 6. sezon 2. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
The Mentalist 6. sezon 2. bölüm Black-Winged Redbird
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mutluhan;


  muhtemel 7 şüpheliyide tek tek ele aldığımızda bu kadar kapsamlı bir organizasyonu tek başlarına yapacak kalitede bir zekaya sahip değiller bence 7 sininde içinde olduğu bir organizasyon gibi geliyor sonuçta cbi dan fbi a ulusal güvenlikten yerel polise hatta zengin iş camiasına ulaşabiliyor hatta bu bölümde üç kişi toplantı yaptıklarında birisi ne kadarından haberi var jane nin diye bir cümle kurdu umarım doğrudur sonuçta red john tek bir kişi çıkarsa bende hayal kırıklığına uğrayacam izleyip görelim bakalım :)

 2. @aymele;

  Şerif, Şef,FBI ve dedektif sanki Red John a değil ona karşı çalışıyorlar gibi. Bu dörtlünün Red John olduğunu sanmıyorum

 3. @Fizyoterapist;

  Red John a adım adım ;)

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @somanay;

  bence bunlardan hiçbirisi değil.. yada odasına giren ajan olabilir janenin listesine ulaşmıştır o yuzden listeyi biliyodur ama video aylar oncesi cekilmiş offf kafam cok karıstı. ya da hepsi cetedir red john cetesi zaten tüm düzmeceyi tek kisi yapamaz yaaaaaaaaaaa

 5. @Apocalypse37;

  fenaaa

 6. @Nazenin;

  Orta yaşlarda dediğine göre Bret Stilesı da eleyebiliriz. Kaldı 5...

 7. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Consultant Patrick Jane;

  Bana kalsa Red John bu altı listedeki insanların en alakasız ve en kuvvetsiz gözüken kişisi olacak. Kör kadın yanlış hatırlamıyorsam "Çam kokuyor" diyordu Red John için. Bu kişilerin arasındaki tahminim Şerif. Çünkü adam ormanlık alanı geniş bir yerde görevli. Ve Jane gibi de egoist (taş makas kağıt oynadıkları anı hatırlamak yeterli, Jane'e sinirleniyordu). Saçma bir tahmin.

 8. @xeo;

  red john bu şüphelilerden biriyse bu diziyi izlediğime pişman olacağım :D, ki sanmıyorum daha sinsi bir tip olması gerek bunların hepsi gölgesinden korkan tipler.

 9. @keslantatavayi;

  5.sezon finalinden daha heyecanlı

 10. @Marcelo;

  red john'un kim olduğunu bulmak için yapılması gerekenler

  1 - kör kadını gözetim altına al

  2- şüphelilerin hepsine ait bir eşya çal

  3- bunları kör kadına koklat

  bu kadar basit bir şey ama tabiki 10 sezon bekletmeleri gerekiyor çünkü dizi

×