The Mentalist 2. sezon 3. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @jewelonsky;

  Van pelt çok güzel bir kadın.

 2. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @bidost;


  ya bölüm iyi hoş güzeldi de; anlayamadığım bir şey var: lisbonun silahın üzerinde parmak izinin çıktığı duyulur duyulmaz başka delil olmamasına rağmen tüm polisler hemen lisbona tepki aldı; yok yalan testi yok silahını bırak bilmem ne falan çok saçma değil miydi? kaç yıllık meslek arkadaşını insanlar tanımaz mı? sadece lisbonun ekibinin değil diğer müdür ve busconun da baştan beri lisbonun yanında yer alıp; aklanman için elimizden geleni yapacağız mutlaka bir tuzak var demeleri gerekmez miydi? neden lisbona sanki hiç tanımadıkları bir şüpheliymiş gibi muamele yaptılar??? kaldı ki, bir ara lisbonun ekibi bile kafeteryada kendi aralarında acaba gerçekten yaptı mı die konuştular?!! bana çok sacma geldi bu husus ve rahatsız etti... acaba tek bu noktaya takılan ben miyim merak ettim... ayrıca busco da aşırı itici bir tipleme kafasını masaya vurasım geliyor her agzını açtığında...

 3. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @HowYouDoin;

  Dizi adabı bilmeyen insanların gelip gelip spoiler vermeleri çok komik. Bence siz fatmagülün suçu ne izlemeye devam edin gençler.

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @sanchoo;

  Lisbonun gittiği doktor red jhon eminim %99.

 5. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @lokum1404;

  spoiler denen bir seçenek var bilmeyenlere söyleyeyim de

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Nazenin;

  Jane, Lisbon'ı seviyor! Jane, Lisbon'ı seviyor :D

 7. @sifanuructepe;

  sonunda doktorun suça dahil olacağı çok belliydi çünkü bölümde fazlasıyla yer alıyordu buda ona bir rol verilmesini mecbur kılıyordu. ayrıca doktor Lisbonla ilgilniyodu ve bu bölümün Lisbonun üzerine yapıldıgını gördüğümde direk tahmin edebildim :)

 8. @noyan_yabgu;

  ahah klasik replik : "Profesyonel işi". Olsun dizi on numara, istedikleri kadar klişe sözcük kullanabilirler <3

 9. @Dedektif;

  Bu dizinin en sevdigim bolmuydu katili bulmakta zorlansamda yinede buldum .Katilin doktorun oldugunu biliyordum cunki devamli subyanci kurban olmeyi hak etti diyip sucu ajan lisbona atiyordu ayrica lisbonun parmak izinin alinmasini dikkatli izleseniz doktorun parmagi oldugunu anlarsiniz.Dogru tecavuzcu olmeyi hak ediyordu sonucta 7 cocuga tecavuz edip 6 yl yamasi kabul edilemez kimse bu duruma merhametli yaklasamaz ben bile yaklasmam ama malasef kanun seytani bile oldurmeyeceksin diyor biz de uymak zorundayiz malasef.

 10. @DeadForLife;

  sonunu tahmin edebilecek kimseyi tanımıyorum :)

×