The Mentalist 2. sezon 16. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @busrasu;

  ya kadın en başta odaya girmek için zaten kapıyı açtı zehir yayıldıysa o zaman yayıldı odaya sonradan kapıyı açmamak saçmaydı bence.

 2. @chackir;

  kim ne derse desin en sevmediğim bölüm oldu şu ana kadar. çok basit kaçmışlar bu kez kurgu ciddiden berbattı yakışmadı

 3. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Selinto;

  her giriş yapan otomatikman bilgisayar kaydına girseydi bu kadar zorlanmazdınız :D

 4. @somanay;

  arkadaş o dandik dolapta mı tutulur şişeler ya göz tarayıcı sadece labı mı koruyor şişeler dışarda dolabın içinde hah hiç yakışmadı

 5. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @bidost;


  herkes cho nasıl olur da o kadar tepkisiz kalır lisbon'un ölüyoruz lafına diye sormuş durmuş ; ama arkadaşlar farkettiyseniz lisbon da kendi ölümünü cho'ya gayet sakin bir şekilde söyledi. bu mesleği yapan insanların çoğu sürekli ölümle burun buruna geldikleri için artık bu konuda duygusuzlaşıyorlar. kaldı ki; cho meslekten önce de (çete geçmişinden dolayı) pek çok ölüm görmüş bir kişi. Cho gibi lisbon da ve diğerleri de meslek gereği çok kez neredeyse ölüyordum durumları yaşadılar ve sevdiklerini kaybettiler. o yüzden o an artık tepki veremiyorlar. bu tarz insanlara ölüm sonradan dank eder. misal lisbon ve jane gerçekten ölseydi; cho zamanla üzülürdü. o an dediğim gibi mesleki alışkanlığın yarattığı bir duygusuzluktu. bu birinci ihtimal.

  bir ikinci ihtimal ise; cho'nun jane'in onları oraya çağırmasından ve bir planım var demesinden jane'in lisbon'u da kandırmış olabileceğini tahmin etmiş olması. sonuçta cho aptal bir insan değil ve ayrıntıları bilmese de oraya jane'in bir oyunu için gittiklerini biliyor. lisbon'un da oyun gereği ona öyle söylediğini ya da jane'in lisbonu da kandırdığını düşünmüş ve bu yüzden gerçeği görene kadar heyecan yapmamış olabilir. her iki ihtimalde de bence cho'nun öyle tepki vermesi dizinin mantıksızlığnı değil tam tersi mantıklı düşünülmüş olduğunu gösteriyor. tabi bu benim kendi fikrim. niye bu kadar uzun değindim bu konuya bilmiyorum :)

 6. @jesseDebra;

  Lisbon:Ben ve jane ölüyoruz.
  Cho:Tamam
  :D :D

 7. @RomboedriK;

  Cho adamdır. Ve Patrick çok kıvrak bir zekaya sahip buradan ona selamlarımı yolluyorum. :-)

 8. @Nazenin;

  -Ölüyorum +Tamam...
  Bu kadar meraksız ve duygusuz olur bir insan ancak :)

 9. @noyan_yabgu;

  03:22, helikopterde CHP yazıyor. Bir an Kemal Kılıçtaroğlu inip herkesle sırayla tokalaşacak sandım :D

 10. @DeadForLife;

  para verde gideyim tam jane likti :) lisbon yumruğuda süperdi ama cho insanda azıcık duygu olur be arkadaş lisbon ölüyorum dedi cho tamam dedi :)

 11. @beste98;

  Theresa aradığında Cho'nun tepkisi çok duygusuzdu bir tek ben mi böyle düşünüyorum?

×