Bilgilendirme: Site altyapımızı yeniledik! Ama olurda hata varsa iletişim formundan hemen iletebilirsin...

The Flash 2. Sezon 7. Bölüm izle

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Misafir

  bu iris ve babası, polisler diziye hiç yakışmamış. vazo gibi duruyorlar. tüm her şey bilimsel ama polisler ve işe yaramaz silah ve çözümsüzlükleri, tipleri, beylik lafları dizi ile hiç mi hiç alakalı değil. bıktırdılar anlayacağınız.


 2. entrophy entrophy

  arkadaşlar merhaba. flashın babasını oynayan oyuncu flash 1990 da flashın kendisini oynayan oyuncudur. çok şaşırdım. paylaşmak istedim. John Wesley Shipp… Barry Allen / … (22 episodes, 1990-1991) ///// John Wesley Shipp… Henry Allen / … (14 episodes, 2014-2016)


 3. emsuatri07 emsuatri07

  Şu flash'ın mızmız ağlak hallerinden gına geldi her bölüm aynı önce bi yenilir sonra kulaklıgından gaz verirler toparlanır yener bir de ırıs ve babasından da gına geldi akıl vermeler yapma demeler hep aynı diyalog barry'nin sürekli kendini suçlaması bıktırdı yani.Ulan normal flash karakteri çok zıpır çok konuşan sürekli espri yapan acayip sevilesi bir karakter ama burda resmen soğudum yani.Cisco ve kötü adamlar için izliyorum artık.


 4. n5katana n5katana

  Dr. Wells'ten şüpheleniyorum, bazı bölümlerde değişik bakıyor ve Grodd ile konuşurken çok gerçekçiydi


 5. cerenyyalcin cerenyyalcin

  Dizinin başında dedim ki ” eehhğ yeter be sıçarım Groddunuza ” dkjfkfhdh Grodd mevzusu sıksada kapanı artık sanırım, ve iyi oldu biraz ya, Zoom stresinden bi bölüm uzaklaştık en azından. Not: Tatlış Wells e hala güvenmiyorum.


 6. foruzel foruzel

  grood içinde ayrı dizi yapılsın 🙂


 7. Ferhat Ferhat

  Hawkgirl is comingggg Allahuu AKbarrr!!!!


 8. rebekah34 rebekah34

  Grodd biraz sıktı gibi artık. Eğer bu bölüm kapandıysa mevzu ne ala


 9. sanctumfeles sanctumfeles

  öncelikle Wellsin Groddla konuştuğu sahne çok… Wellse özgü değil miydi? sanki gerçek Harrison Wells konuşuyordu. benim içimde hala bir şüphe var. sanki bu Wellste bir tuhaflıklar çıkacak gibi. Grodd da güzel bir doldurma bölüm olmasını sağlamış. Zoom dan uzaklaştırdı, iyi geldi.


 10. MadMurdock MadMurdock

  1990 da çekilen flash dizisini izlemiştim çocukken. o seride sadece 1 bölüm oynayan yan karakter iris bu yeniden çekilen flash da birinci sezonda başrol oynadı. fakat karakterlere ve konuya bağlı kalacaklarının sinyalini petty i 2nci sezona dahil ettiklerinde verdiler. yani barry nin asıl manita olacak olan tina yani christina mcgee çok yakında diziye dahil edilebilir. bu gibi diziler böyle güzel sürprizleri yapıyor. mesela Smallville dizisinde süperman in lise yılları anlatılıyordu. orjinal filminde sadece bir iki sahnede görünen çocukluk aşkı lana lang 4 sezon başrol oynadı. fakat lana ya alışmışken 5nci sezonda lois lane yani esas manitası diziye çok güzel yerleştirildi. çok hoşuma gitmişti bu. eğer bu dizide de böyle yaparsalar süper olur.


 11. mfssargin mfssargin

  şu grood şaçmalık ya basitleştiriyolar diziyi buraya


 12. bluedesigner bluedesigner

  barrynin hızı gazla çalışıyor bence asdasf 😀


 13. BeyBaba BeyBaba

  Eeeehehhhhh Biraz zaman geçirmişler


 14. wishmaster wishmaster

  şu ana kadarki en patates bölüm buydu…


 15. AnilMutsu AnilMutsu

  Adam (BAK) kelimesinimi kullandi Look yerine bana mi ole geldi o.O


 16. ZeusOfRuLing ZeusOfRuLing

  Abiii dizi süper gidiyor..Aynı kalite devam .Bu bölümde ayrı güzeldi


 17. Oenomaus Oenomaus

  Dostlarım, kardeşlerim, Romalılar; Altyazıyı değerlendirebilirseniz çok sevinirim. 🙂


 18. CatMan :) CatMan :)

  Barry'nin o şentepe-bayrampaşa eşofmanı ne ya asdfgasd


 19. Ege.J Ege.J

  Gereksiz bir bölüm yine haftayı geçirmek için.


 20. mrreesebarrywho mrreesebarrywho

  aslında spoiler değil çünkü imdb bakınca ve promo izlenince anlaşılıyor ama burada spoiler konusu çok hassas , en ufak ayrıntıda küfür yemiş gibi davranıyor adamlar.. bu bölümde grood geri dönüyor , bu bölümün imdb deki resimlerinde sarı kostumün içinde harrison welsi görüyoruz , büyük ihtimal groodu kandırıcaklar bu baban diye.