The Flash 1. sezon 9. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
The Flash 1. sezon 9. bölüm The Man in the Yellow Suit
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Exo l (Misafir)

  Bölümü çok izledim flash ı ilk gördüğümde Jimin e benzettim ve K-pop dinleyin
  엑 소

 2. @Exo l (Misafir)

  Bu bölüm çok izledim hâla bir şey anlamadım filmin dışında K-pop dinleyin eğer Kore’yi seviyorsanız araştırın.

 3. @mehmet (Misafir)

  Dr. Wells de var bişeyler vallla

 4. @acarbarisguven;

  doktor muymuş kötü flash

 5. @acarbarisguven;

  flasha üzüldüm

 6. @wonderful;

  sanırım dizinin kilit noktası dr wells

 7. @friendsmondler;

  Bu nasıl bir dizi hayretle izliyorum her bölümü. Mükemmel.

 8. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @poorgasm;


  Tam olarak açıklıyorum reverse flash Flash’ın en büyük düşmanı olarak bilinir.Gerçek ismi Eobard (Eddie) Thawne dir.Professor Zoom ya da Reverse Flash olarak da adı anılır.Thawne , 25. yüzyılda yaşayan Flash’la kafayı bozmuş onun büyük bir hayranı olan bir insandır.Barry ile tanışmak önemli bir isteği olmuş bu istek onu çılgına çevirmiştir.Hayatı bu hız kaynağını açığa çıkarmak amacıyla geçen Thawne , bir gün içinde Flash’ın kostümü olan bir zaman kapsülü bulduğunda ilk olarak ; hız kaynağının kalıntılarından kendine bir süper hız kazandırabileceğini düşünüyordu.Thawne’nin bunu başarmasıyla kendini tek flash olarak görmek isteyince Barry’e yok etme isteği ortaya çıkıyordu.Tüm zamanlara yayılan bu savaşta flashla ezeli bir düşman haline gelen Thawne , geçmişe giderek Wally West’e (Kid Flash) saldırıp Barry’nin annesini öldürür.Ancak Thawne , Barry’i hayatta bırakmak zorunda kalmıştır.Çünkü Barry Hız Kaynağı’nı üretemezse Ters-Flash’da onu Negatif Hız Kaynağına çeviremezdi.Eobard (Eddie) Thawne ismi tanıdık gelmiş olabilir.Dizimizde İris’in sevgilisi olan Eddie Thawne.Bu isim ilerde Professor Zoom olacaktır.Bazı laflar dolaşmakta Dr.Wells’de gelecekten gazete olduğunu görmüştük o yüzden Wells’e Zoom diyenler vardı.Wells çizgi romanda olmayıp diziye uyarlanan bir kişidir.

 9. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @decrowen;

  Bence bu sarılı adam flashın annesini öldürdüğü zaman gelecekteki flash geçmişe dönüp annesinin ölümünü engellemeye çalıştı o yüzden o gece evde 2 renk ışık vardı. Flash olmasa da artık zoom falanca filanca, biri öldürmeye çalışırken diğeri engellemeye çalışıyordu o gece.

 10. @burcuyrtseven;

  beyin donması yaşıyorum

 11. @TheErenD;

  acayip kafam karıştı

 12. @ozlemozdamarlar;

  o son neydi öyle

 13. @esomex;

  bence dr. wells aslında flash(yani onun 2024(gazetedeki tarih)ten gelmiş hali)

 14. @erhard;

  kaç bölümdür dr. wells hakkında tahminim vardı ve anladım ki doğru çıkacak.

 15. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ozan01;

  Arkadaşlar her şeyi açıkça anlatıyorum dikkatlice okuyun spoiler içerir tabiki de. Şimd 2 tane Reverse Flash mevcuttur. Birisi Eddie asıl kötü olan Reverse Flash'tır. İkincisi Hunter Zolomon yani Wellsdir. Ama Hunter Zolomon sadece zamanda yolculuk yapabilir hız gücü yoktur. Hunter Zolomon bu güce hayran olduğu için aslında kostumu ve yüzüğü Eddieden çalar ve onun güçlerine sahip olur. Bu bolumde Sarı Flashi kıstırdıklarında Wellse sonunda tanışabildik demesi bu yüzdendir çünkü Wells gelecekte kostumu ve yüzüğü Eddieden çalarak onun yerine Reverse Flash olmuştur.Barrynin annesini öldüren ve bu bölümdeki Reverse Flash Eddiedir geçmişe gelmiştir Eddie bu yüzden Eddieyi öldüremiyor. Kostümün son sahnede Wellsde olması da bü yüzden cünü gelecekte kostümü ve yüzüğü Eddieden calıp aynı güçlere sahıp olmuştur Wells.

 16. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @thedarknes;

  Sizlere bir seyler sormak istiyorum
  Yorumlarda dr zoom diye birisinden bahsedilmis ben onun kim oldugunu bilmiyorum beni aydinlatirsaniz sevinirim
  bir de

  bu reverse flash falan annesini oldurmus diyolar reverse flash kim ve dr whels kendini nasil dovdu bunlari bana biri anlatsin lutfen

 17. @styrcn;

  yeni bölüm 20 oacak ta gençler

 18. @emre_lotti;

  yuhh ve ötesii

 19. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @arseslla;


  neyse ki dr wells'in ne olduğu konusundaki düşüncem doğru çıktı adkjsdjasldjs allahından bul zalımın evladı seni.. ulan adam o kadar barry'e diyo bir adım öndeyim bilmem ne diye kim olduğumu biliyosun falan diye, hatta satranç oynarlarken de buna benzer bi muhabbet geçti aralarında ama illa bizi delirtçekler yapmayın etmeyin ağlicam aağ

 20. @mevlide;

  harika bir bölüm

 21. @the flash;

  abi grood noldu

 22. @ungoliant;

  nasıl bir bölümdü böyle ya, kafam karıştı. çizgi romana göre nasıl gidicek merak ediyorum.

 23. @gorogo1997;

  lan bu wels ne ayak beyin fail veriyor benim 10.bölümde nolcak acaba

 24. @Brcn93;

  Sanırım ben çok fazla diziyi bir anda izlediğimden olayları kaçırıyorum. Dediklerinizin bazılarını anlamakta zorluk çekiyorum. bu kadr seyi bu bölümleri izledikten sonra mı soyluyorsunuz

 25. @allie;

  Flash gibi efsane bir karakterin aşık olduğu kadının burda bu kadar nefret edilesi olması çok acı değil mi?

 26. @TheSalih;

  Beyler bugün 10. bölüm çıkması lazımdı.Ama çıkmadı.Nedenini bilen var mı ?

 27. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @qwertyasd;


  bence annesini öldüren dr. wells ve annesini kurtarmaya çalışan da barry allen, tahminimce zaman yolculuğunu da zamanda yolculuk etmeye yarayan aletle gerçekleştiriyorlar. o yüzden kötü flash dr. wells i öldürmedi

 28. @Killdorad0;

  bu reverse flash ne onu anlamadım yorumlarda en güçlü flash gibi gösterilmişte bunu biri anlatabilirmi bana merak ettim gerçekten reverse flash ne normal flash ne ?

 29. @RiasGremory;

  ıris ten nefret ediyorum gereksiz kadın -.-

 30. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ypasaoglu;

  gençler bunu okuyun cizgi romanı da bu şekilde mantıklı olan da bu şekilde
  dikkat ettiyseniz karşıt flash eddie ye hic bişey yapmadı cizgi romanda da karşıt flashın gercek ismi edward thawne yani bu bolumdeki sarılı flah eddienin gelecekteki hali. dr. wells necidir ama onu daha çözemedim fakat dr. wells flashın gücüne hayran bi insan onu biliyorum cizgi romanlardan bakalım ilerleyen bölümlerde bizleri neler bekliyor çok merak ediyorum

 31. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Stoompf;

  Teoriler hakkında:

  Flash çizgiroman dizisinde tek bir tane Flash yoktur. Reverse-Flash için de aynı şey geçerlidir. Barry Allen ilk Flash değil, ikinci Flash'tır. Bu durumda Cisco nun söylediği gibi Barry nin annesi öldürülürken hem kırmızı hem sarı elektriğin olması ilk Flash'ın o zamanlarda aktif olmasıyla açıklanabilir. İlk Flash Dr. Wells olabilir mi? Pek sanmıyorum.
  Kurguyu anlamak açısından güzel bir bölümdü. Özellikle Reverse-Flash'ın Eddie'yi öldürmemesi kilit bir nokta. Google'a Eddie Thawne yazıldığında görülüyor ki Eddie Thawne ikinci Reverse Flash olan, nam-ı diğer Professor Zoom'un gerçek adıdır.
  Bu durumda sorulması gereken soru Dr. Wells ve şu anki Reverse Flash kaçıncı kişi? Ben Professor Wells in gelecekten gelen,3. veya 4. reverse flash olduğunu düşünüyorum. 4. Reverse Flash(Inertia) olması muhtemel.
  Inertia Bart Allen(Barry'nin torunu, aynı zamanda son Flash)'ın klonudur. Bu noktada neden Dr. Wells'in Barry Allen yaşamalı diye tutturduğunu anlayabiliriz. Çünkü mevcut zaman çizelgesinde Barry Allen ölürse Bart Allen, dolayısıyla Inertia yani kendisi de var olamaz. Demek ki Barry'nin hayatı mevcut zaman çizelgesi dışından gelen bir faktör tarafından tehlikede. Bu durumda Dr.Wells de zamanda yolculuk yaparak Barry'nin yaşaması için yardımcı oluyor olabilir. Sonuçta 14 yıl önce ortaya çıkmış ve daha önce hakkında bir şey olmayan bir kişi.
  Yalnız Flash ve Reverse Flash hanedanlığı komple zamanda yolculuk yapabildiği için kim kimdir, hangisi kaçıncıdır onu bilmek çok güç. Benim teorim budur.

 32. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @boralas;

  arkadaşlar dikkatli bi izleyici olmanın faydaları :)

  dr wells sonunda o sarı elbiseye hediyesini verirkenki yüzündeki yaraların iyileşme hızına bakın...çok dikkatli izleyin...artık reverse flashın % 100 o oldugunun kanıtıdır sanırım...çünkü aşırı derecede hızlı iyileşiyor...

 33. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @MelihClkk;


  Son sahnede o X harfine benzeyen aparatı R. flash kostümüne taktıktan sonraki konuşması R. Flash'ın sesiyle çıktı. Yani teorim Dr. Wells kendi zihniyle R. Flashı kontrol ediyor.

 34. @Xaera;

  Dr.Wells zamanda yolculuk edebiliyor muhtemelen sarılı adam gelecekten geldi ve çalınması gereken malzemeyi kendi eliyle koyduğu gibi aldı o arada gerçekçi gözükmesi için kendinide dövmüş oldu diye sayıldı eğer çok hızlı giden bir araca binersen zamanı ileriye doğru akıtabilirsin bu teorik olarak kanıtlamış birşey fakat zaman geriye alınır mı onu bilmeyiz hoş burası fantastik bir dünya olduğu için gelecekteki R.Flash geldi lazım olanı aldı gitti onuda anladık R.Flash bizim Flash'ın düşmanı değil bence onu eğitmek için yada kendi geldiği seviyeye getirmek için bir emek veriyor olabilir bu arada yanan çocuk sağlam problemler çıkartıcak gibi bize bekliyoruz :D

 35. @Uppmind;

  DR.WELSS bi hatlar çeviriyor ama hadi hayırlısı

 36. @Muhammetkya;

  Beynimi allak pullak ettiler gene bee ! :D

 37. @BeardofDimebag;

  biri bana flashın çizgi romanlarını nerden okuyabileceğimi söyleyebilir mi kafam allak bullak oldu

 38. @BeardofDimebag;

  abi arrow da fena bi yerde bitti ikisini art arda izleyince kafamda deli sorular oldum.

 39. @Hilkar;

  Oha arkadaşım ya ne yıl başıymış izlediğim dizilerin hepsimi kötü biter. Flash da tempoyu artırmaya başladı ilerde baya heycanlı olcak bölümler.

 40. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Crackly;

  Biliyorum bana da mantıklı gelmiyor ama buyurun bakın
  http://www.imdb.com/name/nm0146915/?ref_=tt_cl_t6
  http://www.imdb.com/name/nm0552509/?ref_=tt_cl_t7

 41. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ayemseriyusli;


  Abi anlamadığım madem bu Reverse Flash mıdır nedir Dr. Wheels midir nedir oysa onu döverken ki kim madem? Sonuçda bildiğin dayak yedi reverse flashdan.İki tanemi reverse var yani anlamadım

 42. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @mystorm;

  Herkes gelecekten gelmiş diyor Dr. Wells için ama ya şöyle olduysa... İnsan gözünün göremeyeceği kadar hızlı hareket edip kostümünü çıkarıp giyerek kendini dövmüştür belki. Aynı anda iki yerde olabiliyordur yani. Yahut Dr. Wells değildir o, Eddie'yi öldürmedi sonuçta. Belki de Eddie'dir. O gelecekten gelmiştir :)

 43. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @beste42;


  Anlamama yardım edin,şimdi Barry'nin annesini öldüren Dr.Wells miydi? eğer öyleyse kapalı alanda Dr.Wells i döven kimdi sonda o formanın onun oldugunu öğrendik bu doktorun ortağı kim be :))

 44. @Zangetsu;

  kafam cok karıştı herkes ayrı bişey yazmıs bazılarını anladımda Wally West kim onu anlamadım biri soylesin ya çizgi romanını okuyan arkadaşlar bana mesaj olarak adam gibi anlatabilirmisiniz?

 45. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @candyknight;


  4 tane flash olduğu doğru en hızlısı da wally west ama bana göre dr wells aslında dr wells değil ebard thawne yani 25. yüzyılda yaşayan eddienin akrabası adam flasha çok fazla ilgi duymuş ve bu bir süre sonrra sapkınlık olmuş adam flashın tersi yani anti maddesi bu yüzden flasha zarar veremiyor eğer madde olmazsa anti madde de olmaz...

 46. @Darkside;

  7'den 70'e, statü farketmeksizin hatta gördüğünüz gibi istersen süper kahraman ol nedir şu kadınlardan çektiğimiz arkadaş! Kriptonitimiz gibiler..

 47. @Burak Can;

  noluyokine :D

 48. @Refiye;

  heros a benzettim bu bölümü. bir de ateş saçan adamımız çıktı. :) hadi hayırlısı

 49. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ugur125;

  başlarken 1 yıl önce yazmadımı bu olay 1 yıl öncemi oldu şimdi anlamadım ben ya
  oha beynim eridi resmen doktor sarı flash ise doktor dayak yerken döven nasıl kendisi olucak ?

 50. @X;

  Dr.Wells çok tehlikeli sularda yüzüyor...

 51. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @alimkocak;

  Bu d.wells var ya neyse izleyin bölümü spoiler olmasın :)

 52. @vildantbc;

  Dr. Wells her bölüm yaptığı şeylerle şaşırttı beni ama,bu sefer "oha" dedim cidden,kafa oldu kazan : Ve Iris,yahu adam gelmiş sana,onca şey söylemiş,bari artık onun yanında in şu adamın kucağından,gözüne sokar gibi hala,insafsız : Çok teşekkürler emek verenlere,mükemmeldi tek kelimeyle :)

 53. @west10;

  adamlar ne dizi yapmış bee

 54. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @D3ads7r0k3_423;

  Beyler Bayanlar asıl spoiler, Çizgiroman evrenine göre söyliyecem yani dizinin olabilecek bütün sezonlarını kapsar sadece bu bölümdeil ve lütfen saçma sapan spoilerler vermeyin gidin bi çizgiroman okuyup gelin
  Çoğu kişi yanlış anlamış, Dr.Zoom da Flashı öldürmek istemiyor çünkü onun güçleri Flashın güçlerinin negatifi. Flashın yarattığı speedforce olmazsa Prof.Zoomun kullanacağı negatif speedforce olmaz ve aslın da eddie Prof.zoom Biraz çizgiroman okuyun anlarsınız. Dizide 2 tane Reverse Flash (Dr.Zoom) olma olasılığı var kötü olan eddie diğeri dr.wells. Çizgi roman evreninde gelecekten gelen eddie asıl adı Eobard Thawne yani asıl dr.zoom. ÇR evreninde toplam 2 tane Prof.Zoom var bunlar: Eobard Thawne diğeri Hunter Zolomon. Eobard kötü hunter zolomon başlarda kötüydü sonradan iyi oldu . Büyük ihtimalle Dr.Wells Zolomondur . Ve artıdan Flash zamanda yolculuk edebilir hatta maksimum hızı tam belli deildir görülen en yüksek hızı ışık hızının yaklaşık 1 trilyon katıdır ama dizide bu kadar abartmazlar en fazla ışık hızı ve zamanda yolculuk edebilir hatta maksimum hızı tam belli deildir görülen en yüksek hızı ışık hızının yaklaşık 1 trilyon katıdır ama dizide bu kadar abartmazlar en fazla ışık hızı ve zamanda yolculuk edebilecek kadar hız verirler. Her hangi bir sorunuz olursa söyleyin uzun zamandır Flashın çizgiromanlarını okuduğumdan büyük ihtimalle bilirim.

 55. @yagmurunkizi;

  Güzel bölümdü. Bakalım Dr.Wells in başka ne hünerleri çıkacak? :D

 56. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @cgrkem;

  Eğer gerçek spoiler isteyn varsa okusun ...
  Başlayalım bakalım. Flash ilerede çok çok ünlü bir insan oluyo. Bu Harryson wells aslında flashın çok büyük bir hayranı. Bir gün flashin kayıp haberi gelir ve harryson merak eder. The flash müzesine gider ve herkezi Öldürür. Sonra dr zoom olarak hayatına devam eder. Bir gün flashı bulur. Ve hız gücünün özel elbisesine geçtiğini görür. O gücü alır ve kendine kopyalar. Artık reverse flash olmuştur ve gözü dönmüştür. o akdar gözü dönmüştür ki flashi öldürmek ister. Ancak flashi öldürürse tarihin değişeceğini ve asla bu güçlere sahip olamıycağanı anlar. Reverse flash olarak flashin annesini öldürerek canını yakmak ister. Bu o kadar hızlıdır ki zamanda geri gider. Ancak o sırada flash de gitmektedir. Birbirlerini kovalarlar. En sonunda kavga ederken annesini kurtaramıycağını anlayan flash barry yi yani kendisini sokağın diğer ucuna bırakır ve kovalamaya devam eder.
  Dizinin 1. sezonunda 20 ve ya küsür bölüm oalcakmış ilk sezon konusu bu daha sonrada olayalrı anlatcakalr ve firestorm(caitlinin kocası) , killer frost (caitlin) , wiper (cisco) gibi akrakterlerle dizi renklencek. Ve bence 8. sezon ve dizinin finali yukardaki olayla bitcek.

 57. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @asi-cross;


  Arkadaşlar dc evrenine göre reverse flash'ın gerçek ismi "Eobard Thawne" Thawne soyadı birşey ifade ettimi eddie'nin soyadı reverse flash'ın eddie ile bir bağlantısı var kesinlikle
  http://en.wikipedia.org/wiki/Professor_Zoom
  resmin altında yapabilecekleri ve ismi yazıyor.

 58. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @RomboedriK;

  Süper bölümdü, sezonun en iyisiydi bence.
  Reverse i görmemizde ayrı güzel oldu. Çok heyecanlı bölümdü. Ulan keşke gerçekte de böyle güçler olsa :D keşke bende hızlı olsam ya. Her yere gecikmemeye başlarım artık :D

 59. @aylinselcuk;

  diziyi izliyorum kafamda soru işaretleri oluşuyor dur yorumları okuyayım diyorum kafam iyiden iyiye karışıyor en iyisi yeni bölümleri beklemek :D

 60. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @salihki123;

  Not:tüm diziyi açıklar...
  Arkadaşlar birinizde anlasın ya bakın dr wells dediya ışıktanda hızlı gidebilirsiniz diye barry ye bide cisco kırmızı ve sarı ışık gördüm dedi ee ? mantıklı düşünürsek dr.zoom yani sarı flash ve barry kapışırken o kadar hızlı koşacaklarki geçmişe gidecekler ve sarı olan barry nin annesini öldürücek bu kadar eski bölümlerdede flash kayıplara karıştı diyordu hatırlamıyormusunuz ? yani az anlayarak izleyin :D

 61. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @StiLesss;


  Evet dizi iyice güzel bir hal aldı.Neydi öyle her bölüm bir metainsan çıkıyor onunla savaşıyorlardı artık yavaş yavaş sıkılıyordumki güzel şeyler olmaya başladı ve dahada gizemli olmaya başladı dizi

 62. @nanoeray;

  güzel bölümdüde şu flashı tam olarak birisi anlatsada soru işaretleri kalksa herkesin kafasından. nedir necidir konuyu dizide açıklayamadılar daha tam

 63. @SlymnAtc;

  Güzel gidiyor ama hala favorim Arrow :)

 64. @VeraDiond;

  Çok güzel bölümdü, izlediğim en iyi bölümlerden biri, önümüzdeki bölüm çok önemli oldu şimdi sabırsızlıkla winter final'in bitmesini bekliyorum.

 65. @Hyperia;

  Güzel bölümdü teşekkürler...

 66. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @darknes2;

  İmdb ye baktığınızda reverse flashin wells olmadığını
  joe nun reverse flash olduğunu göreceksiniz

 67. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @LanternRazer;


  dedektif thawne? kim lan o? ben onu zoom olarak biliyorum, thawne diyince joe niye konuşmaya başladı? ayrıca dr. wells zooma kendini nasıl dövdürdü? Zoom ve dr. wells aynı anda nasıl takiyonik aletinde bulunabildi? kafamda deli sorular...

 68. @almilla;

  baya bi heyecanlı :D devamında neler olcak acaba :Fd

 69. @merlinxx;

  heyecanlı bölümdü kör gözlü Iris önünde ki nimeti göremiyor teşekkürler...

 70. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @berkcannamlucu;


  Sonunda gerçek ortaya çıktı Dr.Wells'in ne halt yediği hakkında bişeyler öğrenebiliriz umarım bi dahaki bölümde

 71. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @kdimplec;


  comic lerdeki detaylardan fazla haberim yok fakat wells olmasını hiç beklemiyordum ki istemiyodumda zaten o adama karşı iyi hislerim vardı iyi bi rol bekliyodum olmadı yani ama olsun yinede heyecanlı bölümler bekliyor bizi

 72. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @thebatman666;

  mükemmel

  flashpoint paradox yapıcaklar sanki

 73. @ssduzel;

  süperrrr

 74. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @undyZ;

  bu spoiler çizgi romandan konuyu bilenler için yazmasam delirirdim de sakın okumasın sadece dizi takip edenler.
  Flash ve Reverse Flash o kadar hızlı koşuyorlar ki geçmişe dönme gücü kazanıyorlar bir çizgi romanda aynı zamanda reverse flash tamamen barry'nin çok hızlı olmasından dolayı oluşmuş bir şey wells'in tek amacı barry ile yarışmak reverse flash sadece flashı yenmek istiyor bu yüzden onu yaratıyor ve koruyor daha sonra ona saldırıyor ki şu var wells ile reverse konuşurken reverse gelecekteki wells olduğunu tahmin ediyorum aynı zamanda bir çok reverse flash var bir tanesi de eddie thawne bu yüzden de ona saldırmadı dizi bayağı güzelleşti açıkcası keşke barrynin babasıda flash güçlerine kavuşsada team flashı yavaştan bi kursalar ;) gerçi önce barryinin evlenmesi gerekiyor he birde unutmadan dc universe de justice league nin en iyi kahramanlarından biri de firestorm'dur kim olduğunu biliyoruz zaten :D

 75. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @metehan03;

  oha
  bune dr.wells ya ben eddie zannedıyodum sarı flas dr cıktı yada zamanı geldıgıgınde o guclerı eddie verecek kapsule gırınce gucler ona gecıcek bılıyorum kesın oha soktayım hala ... :()

 76. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ufukk;


  Comic booku bilmiyodum ama tahmin etmiştim bu elemanın Barry'nin güçlerini çalma peşinde olduğunu. Ama Ne ara aldı güçleri o suit'i yaptı vs. muhtemelen zamanda yolculuk falan da yapabiliyor. Dizi inanılmaz güzel bir hal aldı. Başta bu kadar değildi ama en iyi ilk 10'uma girdi sayılır artık (Y)

 77. @nanoeray;

  ilginç bölüm olacak gibi

×