Bilgilendirme: Site altyapımızı yeniledik! Ama olurda hata varsa iletişim formundan hemen iletebilirsin...

The Big Bang Theory 9. sezon 7. bölüm izle

29 YORUM
BX
@Blade X 2 hafta önce
Shelly yaa kıyamam ben sana içim burkuldu :(
MI
@Misafir 2 sene önce
Amy sever ... [Spoileri gör..]
Amy sever biri diyor ki ; dizi izlemeyi bilmiyorsaniz izlemeyin hele ki boyle bilim konulu bir dizi karekterlerin gercek hayattan kopacak kadar inek gosterissiz ve anlasilamaz olmalarini icerip her bir karakterini dis dunyaya acan bir diziyse. Demek istedigim bu diziyi lise dizilerinden ya da normal aile dizilerinden farkli kilanin bilim insanlarinin dunyasina normal hayat uzerinden konu almasidir. Normal bir dizide amy ve penny e hakaret yagdirmak onlari diziden cikarmak istemek; sizin bu diziye layik olmadiginizi gosterir. Size gore bana gore de yazilmiyor bu dizi. Senaristlerle gurur duyuyorum. Dizinin basindan beri tahammul edemeyecegim karektere bakis acim degisti. Sevdigim dizilerin filmlerin aktorlerin ismi gecti. Sırf böyle gereksiz yorumlar yapmak için izlemeyin yanı.
AR
@aranel 2 sene önce
Ulan herkes Amy'ye yüklenmiş de Amy'nin yerinde siz olsanız hiçbiriniz o kadar bile dayanamazdı. Burada ekranların başında Sheldon'ı izlemek zevkli çü... [Devamını gör..]
Ulan herkes Amy'ye yüklenmiş de Amy'nin yerinde siz olsanız hiçbiriniz o kadar bile dayanamazdı. Burada ekranların başında Sheldon'ı izlemek zevkli çünkü öyle birini tanımıyorsunuz ve öyle biriyle bir ilişki içinde değilsiniz. Davulun sesi uzaktan hoş gelir durumu.
MI
@Misafir 3 sene önce
Her yere "oruspu amy " yazasım var
??
@millian_ 3 sene önce
I'm fine diye bağırışı ve sonu üzdü :/
??
@sandorclegane 3 sene önce
Amy saçını başını yolmak istiyorum Amy. Ne itici bir tipleme ya.
ME
@Metaljaqcet 4 sene önce
Amy'e acaip sinir oldum.
??
@Hiradrian 4 sene önce
Sheldon'a bir tek benmi sarılmak istedim acaba :) harika bölümdü