Supernatural 11. sezon 23. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @rebekah34;

  Leviathan dan sonra böyle kötü bir şey çıkacağını hiç ama hiç beklemezdim. Efsanemiz baya üzüyor bizi. Keşke sonunu biraz değiştirip final yapsalardı. Daha fazla üzülmezdik belki.

 2. @levooo34;

  yeni sezon onayı aldı

 3. @bilmuh;

  saçamalamaya devam...

 4. @koko989;

  tüyler ürpertici bi bölüm kötü yorum atanlar s*ktirsin gitsin harika..

 5. @Cyrus;

  Crowley ya

 6. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @witchyy;

  daha bir heyecan bekledim, böyle bölüm sanki yarım kalmış gibiydi


  tobi, sami ciddi ciddi vurdu mu şimdi ya?
  Mary dirildi mi yoksa Deani ziyaret edip gidecek mi?
  Tanrı ve Amarayı bir daha göremeyecek miyiz?
  Amara bir nasihatla intikamdan vazgeçecekse şimdiye kadar ne diye atar yaptı?
  kafamda deli sorular...

 7. @koful;

  5.sezon finali yada bu bölüm final olmalıydı.her sey çözülmüş yada çözülmemiş fark etmez SON gibi olduğu için final yapmalıydılar.böyle bir dizi uzadıkça kalite kaybediyor üzücü..beğenmeyen izlemesin demek de sacma 11 sezon izlenmiş insan ister istemez sonunu görmek istiyor

 8. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @theozgurr;

  sezon başından beri darkness darknes dediniz sonu bildiğin dean'in nasihatiyle bitti ulan bari şeytanları amara'nın, melekleri de chuck 'ın tarafına atıp bir iki kere kapıştırsaydınız bunu da biz mi söyleyelim!!?

 9. @Molotof;

  Bölüm sonu şarkısı Tanrıdan Diledim olsa fena da olmazdı hani :)

 10. @Maeglon;

  Olmamış olmamış hiç olmamış. Finali yeniden çeksinler ve bu sezon bitirsinler bence. Bu final 5-6 sezon önce olsa ancak derdik "Acaba ne olacak?" diye ama artık kabak tadı veriyor. Sırf izlemek için izleyeceğim bundan sonra.

 11. @sistematik_hata;

  Tam dedim işte efsane bir bölüm geliyor Reaper'ın gelmesiyle yine kaybettiler beni özellikle o kurduğu cümleyle ve her şey tam final gibi hazırlanmışken bir anda gelen yeni sezon onayıyla hemen apar topar bir düşman ürettiler ama bu sefer olmamış sanki hiç şüphe yok yine aynı olaylar yine arada ana konuyu beslediği düşünülen ama dizinin klişeleri haline gelen vampir/hayalet/kurt adam... saçmalıklarıyla uzatacaklar ve zirvedeki dizi yerle bir olacak keşke bu sezon bitirselerdi...

 12. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @cxmM;

  TIRT!!! Dizi artık "Arka sokaklar" oldu resmen çerez niyetine izliyorum resmen.. bu sezon dedim tamam bitirecekler dean ölecek herkes yoluna gidecek. Tamamen parasal kazanç sağlamak için yapılmış dizilere döndü artık pek merakla beklemiyorum. Soranlar oluyor diyorum hiç bulaşmayın gerek yok diyorum. Ayrıca 12. sezon için hiç bir alt yapı olmadığı besbelli yeni sezon için insanlarda merak uyandıran. Bundan kat kat daha başarılı diziler var. Ne yani tanrı geldi dizinin en uç karakteri geldi bundan başka ne olabilir yani inglizlerin man of letters'ı sam'in ölmesi Anneleri dirilmesi.. TIRT!. Benim anlamadığım mesela "HELIX" konusu itibari ile mükemmel bir diziydi ancak çok fazla izleyicisi olmadığı için bitirildi.. neden? çünkü para kazandırmıyor. 12. sezonda görürüm ben bunları iyice boka saracaklar dediğim gibi arka sokaklar 2!.

 13. @ozlem74;

  6.sezondan sonra biriktire briktire izlemeye başladım bu diziyi ilk 3 sezon nerdeeee hele bu sezon nerde....bu sezon tekrar haftadan haftaya izlemeye başladım tanrı artık çıkar ortaya filan diye..hayal kırıklığı muz kabuğu neymiş her güzel şeyin vakitli sonu olmalıymış..sonuç 12.sezona bakarmıyım belli değil baksam da çıtır çerez tadında olacağı kesin

 14. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @kb89;

  zaman kaybı.

  dizi bokum gibi oldu iyice. 10 sezon izledik diye izlemeye devam ediyoruz. allah diye bir şey varsa bu kadar aciz olması saçma, hani nerede her şeye gücü yeten alemlerin rabbi? :p her sezon finalinde ya sam ya dean ölüyor. iyice yalan rüzgârına döndü. yapımcı ve senaristin tamamen ticari kaygı güdüp kastıra kastıra bu işi devam ettirmeye çalışmaları sonucu ortaya çıkan işin kalitesi bu kadar düşük oluyor işte. komedi türünde dizi arayanlara supernatural önerilebilir.

 15. @FullHouseTR;

  Arkadaşlar çıktığından beri her bölümünü hiç kaçırmadan takip ettiğim ve diziyi aşırı seven biri olarak,bence artık bitirsinler.Olmuyor.Biri bitiyor biri başlıyor.Dizide hiç bir yenilik yok.Bu kadar kolay bir son,sanki yapımcıların fikirleri bitmiş gibi.Bence olmamış.

 16. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @zuqopro;

  bu bölüm yerine leviathan sezonunu 2 kere izlesem bu kadar üzülmezdim hayal kırıklığı bildiğin

 17. @spyder14;

  10 bin gunesin patlamasi....sentry yi cagirin o halleder ya

 18. @perfect0599;

  izledim olaylar olaylar

 19. @ekohan;

  e sonuç ne oldu yaw işin yoksa şimdi bekle de dur
  teşekkürler dizist

 20. @perfect0599;

  ilk yorum daha izlemedim şimdi izlicem

 21. @serkan01aslan;

  yok artık bence bu sezon dizi sona ermeli 11 sezondur herşeyi yaptılar bazı olayları 2 hatta 3 kere yaşadılar yeter bence yani gelecek sezon olacaksa eğer yeni yada bizim şaşıracağımız ne yapabilirler acaba

 22. @AnilMutsu;

  ingiliz aptali gelir herseyi berbat eder ....

 23. @AnilMutsu;

  Ok but first lets drink beeer!! :D

 24. @Batuhan1449;

  Eskiden Carry on çaldığı zaman sezon finalinde çıldırırdım bağıra bağıra söylerdim evde beklentim çok yüksek olurdu sezon finali için ama şu an fark ettim artık eski tadı vermiyor. Bana göre dizi çok uzadı. O efsane Supernatural artık sıradan bir dizi haline geldi. Yeni bölüm çıktığında o eski heyecan olmuyo içimde. Bir zamanlar en sevdiğim dizinin gözümde daha da düşmesini istemiyorum açıkçası. Daha fazla uzatmadan bitiririrler umarım.

 25. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ugur125;

  Abi çok güzel bir sezon finaliydi ya muhteşemdi resmen abovvvv :D
  Lann Valerie olum abooovv :D Ya bak o kadar sevindim ama gittin Sam'i vurdun oldu mu hiç Valerie hee oldu mu

  Lann yaaa :D ne mutlu oldum bak resmen barıştılar tanrı ile amara, ama ben bunları özlerim şimdi ya, bidahaki sezonda olucaklarını sanmıyorum artık, onların olayı bitti ya :/

  Neeeeeeeyyy "Mom"mı neyyy abiii :DDD Ulan Amara tapılacak kadınsın ya helal lan sana ama baba yokmu :ADS

 26. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Zombieti;


  Konusu itibariyle 11. sezon finalinden çok sağlam bir şey bekliyordum.Tanrı geldi ve gitti sıfır işlev hiç birşey görmedik. Yaklaşık 5-6 sezondur tanrıyı bekliyorduk. Beni biraz hüsrana uğrattı. Bölüm sonundaki olay da cabası 12 sezon konusu biraz çuvallayacak gibi. Annesinin dönmesi neyi değiştirir? Yada Londra'daki harflerin adamları neyi değiştirir. Çok merak uyandırıcı gelmedi. 12. sezonu iple çekeceğimiz birşey vermediler.

 27. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @gxberke;


  Mom?

 28. @Byperest;

  Aile buluşmasının olmayacağını biliyordum klasikleşti mk biri geliyor biri gidiyor

×