Street Fighter Assassins Fist 1. sezon 12. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @xriely;

  Zaten 17 yaşındayım. Street fighter la büyüdüm. O kadar forum sitelerinde hikayelerini senaryolarını okudum araştırmalar yaptım sürekli hayran kaldım. Bu seriyide izleyip bitirdikten sonra vallahi ağladım yav :D Mükemmel yansıtılmış konu. Umarım devamıda gelir

 2. @kalebeyi;

  dövüş filmlerinin yok olduğu dönemde güzel bir çalışma.hala bu oyunlar varmı yani eskiden evet hepimizin oyun kapattığı bir oyun..peki ya nesi nesil bu oyunlardan haberdar mı ..bizim için efsane

 3. @Leiurus;

  İkinci sezon için bir kaç tüyo vereyim. Ken'in babası bildiğiniz gibi boksör. Bir boks turnuvasına katılacak ve orada Balrog tarafından öldürülecek. Ken bunun intikamını almak istese bile boksör olmadığı için turnuvata katılamayacak. Daha sonra babasının Vietnam'dan arkadaşı komutan Guile girecek diziye. Kendisine hem boks dersleri verirken hemde dünya çapında yeni bir turnuvanın bilgisini verecek. Ryu da kardeşini yalnız bırakmamak için beraber turnuvaya katılacak. Bu arada yeni sezonda göreceğimiz karakterler tam kesinleşmedi ama büyük ihtimalle, Zangief, Vega, Mr. Bizon, Honda, Balrog, Guile, Gou, Guy ve Akuma olacakmış. 3. sezon çekilirse yeni jenerasyon oyuncular da eklenecek. Guy konusunda bir hatırlatma gerekiyor. Dizinin 1. sezonunda hatırlarsanız Gouken'in okulunda duvarda bir pano vardı. Burada öğrencilerin isimleri yazıyordu ve Akuma'nın ismi ters çevrilmişti. İşte Akumanın isminin hemen yanında da Guy vardı. Yani Goken'in diğer öğrencisi. 2 sezonda onuda görmek güzel olacak.

 4. @FeanoR;

  2. sezon gelecek mi ?

 5. @omer24;

  Son bölümde ince bi ayrıntı var dikkatinizi çekerim.
  Ryu satsui no hadoya çok güçlü bir şekilde kapılmış yani içindeki gerçek gücü ortaya çıkarıp (mets) ile saldırıya geçtiğinde ken goken in bile hayatında hiç görmediğim dediği özel bir ateşli shoryuken ile satsui no hado kullanan birini bayıltacak şekilde yere indirmesi.

  Şunu görüyoruz ken in içerisinde ryu ya karşı duyduğu kardeşlik sevgisi satsui no hadodan daha güçlü bir hadou ile saldırmasına yol açıyor.

×