Daredevil 1. sezon 2. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @devonnex;

  arşivlik her bölüm :)

 2. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @swiss;

  2 bölüm şans verdim. Normalde beğeneceğim ve takip edeceğim diziye çok dan karar vermiş olurdum. Bu kez olmadı. Dizi de beni çeken müthiş bir şey var. Bunun biraz oyunculuk biraz da hikayenin orjinalindeki kilise bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Çizgi romandaki ruh halini bana asla verebileceğini düşünmüyorum ama bu oyunculukla gayet idare edebilirim. Arrow veya Flash havası beklemesinler derim hevesliler için. Ama başka bir anlatım üslubu var bu dizide. Şimdi sevmediklerim:

  Sanki karakterin gelişim sürecine ve gençliğine dair ufak izler görseydik onunla beraber hikayede yükselirdik. Mesela bu güne kadar bu yetenekle neden babasının katilinin peşine düşmemiş diye düşünen olur. Bu seviyede bir yakın dövüş üstadı ve kavgaya bileğine ip bağlayıp gidiyor. Ben de sırtına pompalı, beline uzi, eline desert eagle alsın demiyorum ama Lvl 40 ustalığında 10 kişiyi pataklayan bir karakterimiz var ekipmanları Lvl 1. Burda biraz mantık patlıyor. Daha dur alet edevat yoldadır demeyin hiç. 15 yaşındaki hali değil bu. Adam kiliseye yapacağı şeyin günahını çıkarmaya gidiyor!!! Lütfen yani herif intikamcı!
  En çok görmek istediğim sonic dalgalarla cisim konumlandırma yani sonar görüş YOK! BİR KERE BİLE YOK. Sanki Obi Van Kenobi anasını satayım. Jedi gibi olmaz, olmamalı.
  Cehennem mutfağına dair daha fazla mekan tasviri isterdim. Kapalı mekan ve dam sıkmaya başladı şimdiden. İş metro,köprü,kanalizasyon vesaire diye çeşitlenmezse darlamaya başlar.
  Dikkatimi çeken husus. amerikada ortama edenler: Giden italyanlar, gelen ruslar,uyuşturucu işinde çinliler. Kötü amerikanın azınlık yüzüyle tanışın.Buna kanada ve irlandalıları da kattın mı al sana takım tamamlanıyor. Amerikanın suç oranını bunlara yıkmışlar. Saxon bir ölüm taciri göremezsin. 2'de müslüman orta doğulu koyun o da yolluk olsun anasını satayım!

 3. @MadMurdock;

  dizinin müzikleri çok iyi

 4. @pssiko;

  Dövüş sahneleri güzel ama biraz absürt :) Bölüm çok güzeldi, genelde kahramanların dramatik geçmişi olsa da bu kadar yooğun vermezlerdi, ben de dramı pek sevmem ama güzel yapmışlar gerçekten, seyirciler Murdock derken bi garip oldum hani... Arada sarhoş kardeşlerim güldürdü de, gerçekten hepsi bir arada :D

 5. @TupacShakur;

  Güzel bölümdü

 6. @STR4NGE;

  Matt Murdock Reise üzüldüm :(

 7. @decrowen;

  Elim ağzımda izlediğim nadir dövüş sahnelerinden biriydi, gerçekten çok iyi bir oyunculuk şimdiden kendi klasiklerime aldım bu diziyi. Ama sevdiğim her yeni dizi gibi inşallah 1 sezonla kalmaz, devam eder.

 8. @tlhcgmn;

  sarhoş sahneleri ayrı bi güzeldi

 9. @MiLacious;

  Had. Bakalım 2. bölüm.

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Nazenin;

  Sahneyi hiç kesmeden, 5 dakika boyunca, kör ve yaralı bir karakteri, üstelik de dövüş sahneleriyle canlandırdı ya
  Charlie Cox u tebrik etmek lazım, gerçekten harika bir oyunculuk

 11. @Lip Gallagher;

  güzel ilerliyor

 12. @ozgurrr55;

  Korkusuz un dizi versiyonu olmuş.

 13. @stealt;

  Bu adam acayip lee sin i çağrıştırıyor :D

 14. @batuhnn;

  Dün filmini izlemiştim Daradevil'in,keşke devam filmi olsa diye düşünürken dizi halinde yayınladılar daha ne istiyim :) Diziist'e teşekkürler...

×