The Office Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

The Office

2005 Komedi 22 Dakika ABD Yönetmen: Paul Feig, Ken Kwapis, Greg Daniel IMDb: 8.8


Çalışanlarının mutluluğunu gözeterek şirket kurallarını esnetmeye çalışan, ara sıra masumane oyunların kurbanı, kaba ve taş kalpli bir şef: Michael Scott. Hepsinin kendince takıntıları olan farklı yaş gruplarından personeliyle ile The Office çalışanlarının hayatlarına şöyle bir göz atıyor; bıkkın aynı zamanda yetenekli satış elemanı Jim, onun sosyopat, yalaka düşmanı Dwight, kibar ve dürüst resepsiyonisti Pam ve isteksiz, kayıtsız stajyeri Ryan
2005 ABD yapımı olan The Office dizisi Komedi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Paul Feig, Ken Kwapis, Greg Daniel 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8.8 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 22 Dakika olan The Office yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. The Office dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.S.
6 B.
2.S.
22 B.
3.S.
22 B.
4.S.
14 B.
5.S.
26 B.
6.S.
24 B.
7.S.
24 B.
8.S.
24 B.
9.S.
23 B.

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @albatross53;

  Diziyi bitirdim ve tekrardan başlıyorum. Kesinlikle izldiğim en güzel dizilerden biri.

 2. @Rumu Phalangie;

  Muhteşem bir dizi ben üç kere baştan sona izledim. Bazen durup dururken Michael'in söylediği şeyler aklıma gelir kendi kendime kahkaha atarım. Bir aşk hikayesi vardır ki ilk defa bu kadar sıcak bu kadar doğru bir ilişkiyi anlatır. Her izlediğimde farklı hissettiğim bir dizi, bazı karakterlerin önemini yavaş yavaş tam anlamıyla çözdüğüm dizi. Belki de diziyi bu kadar muhteşem yapan yepyeni ve sağlam oyuncuların karakterlerine nefes aldırması ve aslında arka fonda yaşayan karakterlerin bile altın değerinde anlar yaşatmasidir. Bir diziye aşık olunur mu? Olunurmuş. Ilk izledigimde Michael'dan nefret etmemi cahilliğime veriyorum, söylediği her sözün sonuna kadar doğru olup tamamen yanlış nedenlerle söylendiğini fark ettiğimde Michael'ı dinlemeye başladım.

 3. @ChuckBass;

  Başlamakta tereddüt edenler okusun.

  Tam 1 yıl önce bende sizler gibi ilk sezonu izleyip ''bu ne ya'' ''sıkıcı'' gibi önyargılı davrandım.Fakat bir gece tvde 5.sezonundan bir bölüm oynadı ve baya güldüm.Bir şans daha tanıdım ve 2.sezona kadar geldim 2.sezonda karakterler daha bir oturuyor ve 9 sezonu 2 ayda bitirdim :) Sanki o ofiste bir çalışanmışımda şuan ofisten ayrıldım gibi oldum son bölüm. Ve son olarak ;

  That's What She Said :)

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @greatman;

  gelmiş geçmiş en iyi dizilerden birisi olabilir. ilk 2 bölümü izleyip bu ne ya diye kapatmazsanız harika 9 sezon sizi bekliyor. Zaten oyuncuların ve dizinin aldığı ödüllerden anlaşılıyor ne kadar başarılı olduğu.
  Ayrıca oyuncular kısmına Steve Carell'in ilk sıraya eklenmesi lazım çünkü kendisi uzun süre dizinin baş karakteri.

 5. @bergotem;

  Favori dizilerimden biri kesinlikle izlenmeli...
  ilk bölümler biraz sıkıcı gelebilir ilerledikçe güzeleşiyor ;))

 6. @fatih1453;

  Hayırlı çalışmlar. tüm sezonları 720p hd olarak yükleyebilirmisiniz zahmet olmazsa.

 7. @MKaragulle;

  İzlediğim en kaliteli, iyi, içten dizi...

 8. @yberrak;

  The Office ve Friends gelmiş geçmiş en samimi iki dizi ^^

×