Swamp Thing Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Swamp Thing

2019- 60 Dakika ABD Yönetmen: Toa Fraser IMDb: 9,3


Swamp Thing, Louisiana’da ortaya çıkan ölümcül bir bataklık virüsünün peşine düşen Abby Arcane’in hikayesini konu ediyor. Abby, doğup büyüdüğü şehri etkisi altına alan virüsü etkisiz hale getirmek için araştırma yapmaya başlar. Genç kadın araştırmayı ilerlettikçe, bataklığın gizemli ve korkunç bir sırrı taşıdığını keşfeder. Bu sırrın ortaya çıkması ile birlikte artık kimsenin hayatı güvende değildir.
2019- ABD yapımı olan Swamp Thing dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Toa Fraser 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 9,3 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan Swamp Thing yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Swamp Thing dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
10 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @jojostar (Misafir)

    Süper bir dizi.Konusu sürükleyici.Her bölümde aksiyon var.Anlamsız aksiyon hiç yok.3 boyutlu sahneler gerçeği aratmaz.Bunu iptal etmelerinin sebebide bence DC comicste çıtayı yükseklere taşımasıdır.Diğer ucuz dc romantizm gevşekliği yok

  2. @cagdas (Misafir)

    dizi iptal edilmiş 3.bölümde izlemeyi bıraktım sırf iptal edildi diye.

  3. @Boriss (Misafir)

    İzleyenler bi el kaldırsında görelim arkadaslar . birde anlatında bilgimiz olsun.

×