Reign Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Reign

2013 Dram, Fantastik 42 Dakika ABD Yönetmen: Fred Gerber, Holly Dale, Norma Bailey IMDb: 7.6


Babası bebekken ölünce kraliçeliğe yükselen İskoçya Kraliçesi I. Mary, henüz 15 yaşlarında bir genç kızdır ve evlenmek üzeredir. Kendi isteğiyle değil, politik ve stratejik anlaşmalar, kararlar gereği Fransa Kralınin varisi Francis (soldaki) ile olan ayarlanmış nişanından sonra birkaç yakın arkadaşıyla Fransaya gelir. Francis de evlilik konusunu ciddiye almayan, aslında kafası karışık bir gençtir. Buna rağmen ikisinin arasında bir elektriklenme olur. Ama işte tam da bu noktada resme, Francisin baba tarafından evlillik dışı doğmuş, çapkın üvey erkek kardeşi Bash (Sebastian sağdaki) de girer. Mary, kraliyet içi bir aşk üçgeninde kendini bulmak bir yandan, bir de Fransa Kraliçeliğine giden yolda karmaşık, entrikalı, evliliğini sabote etmek isteyen insanlarca sarılı bir saray hayatının içine dalmış olur.
2013 ABD yapımı olan Reign dizisi Dram, Fantastik türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Fred Gerber, Holly Dale, Norma Bailey 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7.6 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 42 Dakika olan Reign yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Reign dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
22 Bölüm
2.Sezon
22 Bölüm
3.Sezon
10 Bölüm
4.Sezon
16 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @houseofholy;

    tipler, davranışları, kıyafetler, saç modelleri, dizi müzikleri tamamen ergen dizisi. tarihe uygun olabilir ama daha ilk bölümü izlerken amerikan kolej dizisindeki liseli tipleri izler gibi oldum ve hiçbir şekilde tarihi bir dizi gibi değil. dönem dizilerini çok sevmeme rağmen aslında çok sevdiğim için çok basit ve dayanılmaz buldum. zaman kaybı.

  2. @aydnklncc;

    Dizinin gidişatı tarihle aynı :/

  3. @sprwholck;

    Her şey iyi güzelde dizi tarihte olduğu gibi biterse :(

×