Raven’s Home Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Raven’s Home

2017 Aile, Komedi 22 Dakika ABD Yönetmen: Eric Dean Seaton, Robbie Countryman, Shannon Flynn, Victor Gonzalez IMDb: 7,9


Eşlerinden boşanmış olan, eğlenceli iki arkadaş Raven ve Chelsea (Anneliese van der Pol), birlikte aynı evde yaşayarak çocuklarını yetiştiriyorlar. Raven'ın çocuklarından Booker (Isaac Ryan Brown), geleceği görme gibi psişik yetenekleri olduğuna dair işaretler göstermeye başladığında ev halkını bir telaş sarar.
2017 ABD yapımı olan Raven’s Home dizisi Aile, Komedi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Eric Dean Seaton, Robbie Countryman, Shannon Flynn, Victor Gonzalez 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7,9 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 22 Dakika olan Raven’s Home yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Raven’s Home dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
13 Bölüm
2.Sezon
11 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @peliin.h;

    Kesinlikle mükemmel bir dizi.Açıkçası Disney'in yapımı olması beni cezbetti.Eğer Disney dizileri izleyerek büyümüş biriyseniz kesinlikle bayılacaksınız.Bu arada dizinin Shake It Up'ı andırdığını dile getirmek isterim.Sanırım Shake It Up'ın çekildiği evde çekiliyor dizi.Her neyse GİDİN VE İZLEYİN.

×