One Tree Hill Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

One Tree Hill

2003 Dram, Romantik, Spor 60 Dakika ABD Yönetmen: Gregory Prange, Paul Johansson, Mark Schwahn IMDb: 7.7


Tree Hill kasabasının zıt uçlarında büyüyen Nathan ve Lucas'ın basket tutkuları ve aynı babaya sahip olmaları dışında çok az ortak yönleri var. Küstah ve kendine güvenen Nathan lise basketbol takımının yıldızı ve zengin bir ailenin çocuğu. Sessiz, içine kapanık ve sokak basketbolunda efsanevi bir oyuncu olan Lucas ise çalışan, bekar bir annenin tek çocuğu. Nathan'ın babası Dan, Lucas'ın annesi Karen ile lise yıllarında bir aşk yaşar. Karen'ın Lucas'a hamile kalması sonucu Dan kariyerini seçerek onları terk eder. Basketbol kariyerinde başarısız olunca da üniversitede tanıştığı yeni eşi ve oğlu Nathan'la birlikte kasabaya geri döner. Lucas'ın varlığını ise reddeder. Bu karanlık sır bugüne kadar oğlanlardan saklanmaya çalışılmıştır, ancak kader onları aynı basketbol takımında karşılaştırır ve hayatları beklenmedik şekilde birbirinin içine geçer. İki kardeşin birbirlerinin hayatlarındaki rollerine alışmaları zaman alacak gibi görünse de ikisinin de bu yeni gelişmeden ilgi çekici bir şeyler çıkaracağı kesin. Geçmiş hesaplar bu sefer çözümlenmek üzere yeniden açılıyor. Sırlar, çekişmeler ve beklenmedik gelişmeler seyircileri her hafta ekrana bağlıyor.
2003 ABD yapımı olan One Tree Hill dizisi Dram, Romantik, Spor türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Gregory Prange, Paul Johansson, Mark Schwahn 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7.7 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan One Tree Hill yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. One Tree Hill dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.S.
22 B.
2.S.
23 B.
3.S.
22 B.
4.S.
21 B.
5.S.
18 B.
6.S.
24 B.
7.S.
22 B.
8.S.
22 B.
9.S.
13 B.

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @ce_wi_dy;

    süper bir dizi ama yandaki dizi fooğrafında luke (chad michael murray) görmedim inş luke ölmemiştir yada chad diziden ayrılmamıştır aynı şekilde peyton da yok ???

×