Justified Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Justified

2010 Aksiyon, Suç, Dram 44 Dakika ABD Yönetmen: Adam Arkin, Jon Avnet, Peter Werner IMDb: 8,6


Justified dizisi, Federal Şerif görevini yürüten Raylan Givens’ın etrafında yaşanmaktadır. Önceden Miami’de görev yapmakta olan Raylan Givens’ın hayatı, bir suçluyu kendisini korumak adına herkesin içinde öldürmesi ile bir anda değişir. Dizinin ilk sezonunda her bölümde farklı bir hikâyeye yer verilenmektedir. İkinci ve üçüncü sezondan itibaren ise hikâye ana karakterlerin üzerinden yürümeye başlamaktadır. Dizinin bazı sahnelerinin ağır işlendiği konusunda eleştiriler olsa da izlediğinizde tek eksi yönünün bu olduğunu fark edeceksiniz. Bu türü seven sevmeyen herkese hitap edebiliyor olması da oldukça önemlidir.
2010 ABD yapımı olan Justified dizisi Aksiyon, Suç, Dram türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Adam Arkin, Jon Avnet, Peter Werner 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,6 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 44 Dakika olan Justified yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Justified dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
13 Bölüm
2.Sezon
13 Bölüm
3.Sezon
13 Bölüm
4.Sezon
13 Bölüm
5.Sezon
13 Bölüm
6.Sezon
13 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

  1. @Nessie;

    Game of thrones ara verilmesiyle oluşan boşluğa sığdırmaya çalıştığım bir dizi.İlk iki bölümü beni çok umutlandırdı.Eüer burn notice'i seviyorsanız bunu da kaçırmayın derim.

    Modern western şeklinde tanımlanabilecek bir dizi.Başrolde kovboy rolüne iyi gittiğini bildiğimiz Timothy olyphant var.Olyphant'ın canlandırdığı karakter olan raylan givens da elmore leonard tarafından yaratıldığından olsa gerek, hem karizmatik hem eğlenceli.The shield'ın mirascısı olduğu söyleniyor bu dizinin, the shield izlemişliğim olmadığından o konuda fikrim yok ama modern western tribi çok ilgimi çekiyor o yüzden ilgiyle izliyorum şimdilik. İlgi ile izle şimdilik.

  2. @krstr;

    FX kanalının Sons of Anarchy den sonra en sağlam dizilerinden biri. Timothy Olyphantın karizması yetiyor izlemek için.

×