Genius Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Genius

2017 Biyografi, Dram, Tarihi 43 Dakika ABD Yönetmen: Andrew Rothschild IMDb: 8,4


Einstein’ın başarılarını ve hayatının bilinmeyen yönlerini anlatan “Deha”, öğretim görevlisi pozisyonlarında yer almayı başaramayan, doktoraya kabul edilmeyen fakat hayal gücü kuvvetli ve isyankar olan bir patent görevlisinin nasıl evrenin ve atomun sırlarını gün yüzüne çıkardığını anlatıyor. Her bölüm Einstein’in olağanüstü bilimsel başarıları ile beraber bu güne kadar çok fazla konuşulmamış karmaşık ve tutkulu kişisel hayatına da ışık tutuyor.
2017 ABD yapımı olan Genius dizisi Biyografi, Dram, Tarihi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Andrew Rothschild 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,4 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 43 Dakika olan Genius yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Genius dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
10 Bölüm
2.Sezon
10 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @fusunba;

  çök güzel

 2. @Scario7;

  müthiş

 3. @@atlas (Misafir)

  Kaliteli bir dizi.

 4. @Mor Kaydırak;

  Einstein ile birlikte bir yolculuğa çıktığınızı hissedeceksiniz.Onunla beraber zorlanacak onunla beraber sevinecek ve bazen ona en iyi düşman olacaksınız ama yolculuğun sonuna geldiğinizde bir anne şefkatiyle kucaklayacaksınız onu.Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş.

 5. @hephaistos;

  eğer einstein ile ilgili genel olarak bilgi edinmek isteyen birisiyseniz bu diziyi size önerebilirim ama eğer einstein, fizik ve bilime herhangi bir insandan fazla ilgi duyuyor bunun tutku seviyesinde olduğunu söylüyorsanız bu diziyi sizler için yapılmış olarak görmeyeceksiniz.

 6. @queenbee21;

  bu sitenin kurucusuna çoook teşekkür ederim muhteşemsiniz.. keşke film arşivide yer alsa sitede çok kaliteli bir site umarım bozulmaz reklamlarla falan. başarılarınızın devamını dilerimmm...

 7. @HilbertS (Misafir)

  izleyin, pişman olmazsınız.

 8. @acikyazar;

  kesinlikle izlenilesi bir dizi, oyuncular kurgu harika

 9. @ozquR;

  izlenmeli...

 10. @dizi izler (Misafir)

  güzel dizi izlenebilir

 11. @zeynep (Misafir)

  teşekkürler

 12. @capsi;

  harika dizi prodüksiyonda gerçekden kaliteli

×